• Úvodná stránka
  • LCD modul Launch X431 3G verzia 7 palcový LCD displej displej stroje Priemyselné Zdravotnícke zariadenia obrazovky doprava zadarmo

  • Číslo Modelu: Priemyselné LCD displej
  • Veľkosť Displeja: 7~10 Palec
  • Typ Produktu: LCD Tablet
  • Typ Obrazovky: Eletromagnetic
  • Kompatibilné Značky: Univerzálny

Prosím, rešpektovať! ! !

Testujeme všetky produkty sú pred odoslaním.Ale nemôžeme kontrolovať všetko, a displej je ľahko poškodený počas prepravy.Takže prosím, test výrobku pred inštaláciou.Ak zistíte nejaké problémy, prosím, nainštalujte a obráťte sa na nás.Ak ste neboli testované, inštalácia, sme nebude poskytovať po-predajný servis a vrátenie služby.Nie sme zodpovedný za všetky problémy, ktoré sa vyskytnú počas procesu inštalácie.

O Preprave:

budeme loď do 1-3 pracovných dní po platiť.my len loď podľa dodaciu adresu,ak chcete zmeniť dodaciu adresu,pls kontaktujte ma vopred v čase.ako lodnej dopravy čase,zvyčajne to bude 7-30 dní,ktoré budú pre rôzne krajiny.

Dodacia lehota je cca:

Spojené Štáty americké / Veľká Británia / Austrália 7-14 pracovných dní.

Kanada 7-25 pracovných dní.

Francúzsko / Španielsko / Nemecko môže trvať 7-20 pracovných dní.

Východná Európa môže trvať až s dĺžkou 16 až 30 pracovných dní.

Taliansko / Brazília / Južná Amerika môže trvať až 30-50 pracovných dní.

Odoslané prostredníctvom DHL Express (Potrebné 3-6 pracovných dní, aby sa dospelo)

Vrátenie a spätná väzba

Všetko sa vracia, musí byť informovaný pred návratom.

Kupujúci je malo oznámiť predávajúcemu všetky vrátený tovar do 7 dní po obdržaní balíka.Vyhradzujeme si právo odmieta akúkoľvek požiadavku, ktorá informuje predávajúci dlhšie ako 7 dní.

Výmena z dôvodu kupujúci zle časť objednávky, kupujúci musí zaplatiť 2-spôsoby expedičný poplatok.

Návrat položky musia mať všetky originálne balenie a v dobrom stave.

Návrat poštovné a poistenie poplatok je nevratný na vrátenie peňazí alebo nový zásielky.

Prepravné poplatky sú nevratné.

Ak ste spokojný s nákupom, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu po prijatí položky, a my sa vráti spätnú väzbu na vás.

Ak máte akýkoľvek problém s výsledkom transakcie alebo produkt, prosím nereaguj s negatívnej spätnej väzby, než sa obrátite na nás.budeme sa snažiť vyriešiť váš prípad čo najskôr.

Ak spĺňate všetky otázky,pls kontaktujte ma najprv som sa bude snažiť vyriešiť za vás.Negatívna spätná väzba je neprijateľné, než sa obrátite na mňa.

O XSP CHEN Elektronických Častí:

XSP CHEN Electronics Co., Ltd., Ltd.,S.r.o.Naše hlavné produkty vrátane: 2,5 palca - 10.4 palcov LCD (liquid crystal display) a dotyková obrazovka, všetky druhy ručných zariadení LCD a dotykovou obrazovkou, rôzne Priemyselné LCD obrazovke , LCD obrazovke pre zdravotníckych zariadení, GPS a namontované na LCD obrazovke.

Všetky vyššie uvedené Lcd televízory sú vítaní, aby hromadne.Najlepšie ceny a kvality, produkty sú k dispozícii na vyžiadanie.Ak máte záujem, prosím, kontaktujte nás.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: o2 test, 2 linky telefón, ip telefón sip, launch x431, spustenie skener x431, launch, telefón sip, odpaľovacej rampe, x431, spustenie obd.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.