• Dodacia lehota : Do 7 dní
  • Package: obal
  • Platobné podmienky: T/T alebo western union,escrow
  • OEM: Mocť
  • Vek: >6 Rokov
  • Napätie: DC+12V ±10%
  • Farba: čierna
  • Funkcie: vertikálne monitor
  • Číslo Modelu: l70
  • Názov: IKT 83 Zákona Acceptor
  • Druh: automat

83, 83#

L Series bill acceptor kombinuje vylepšenú bill-snímacie technológie s ľahké a odolné plastové konštrukcie.Takisto ponúka rýchly softvér aktualizácia, automatické self-nastavenie snímača systému, a ľahká údržba zvýšiť akceptáciu sadzieb a zníženie bill zasekol.Pevná šírka/multi-šírka bill prijateľné Nadnárodnej meny prijateľné Novej generácie dizajn overenia systém Anti-string technológie Ľahké a odolné plastové konštrukcie Rýchle bill transakcie Selektívne rozhrania Multicolor osvetlenie panelu dizajn Ľahká údržba Rýchly program aktualizovať

Vypracované:

Bielorusko, Bosna, Bulharsko, Čína, Chorvátsko, Česká, (Česko+Euro), Dominikánska, Euro, Irán, Keňa, Kirghizia, Kazachstan, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Uzbekistan, Švajčiarsko, Ukrajina, Uganda, Ukrajina, Spojené Kráľovstvo, Scotlandand Spojené Kráľovstvo, Stredoafrická Republika, Západnej Afriky.

Spôsob Platby

Prijímame len Viazaný,Western Union.

Prosím uhradiť do 5 dni od objednávky.

Prepravné Podmienky

Štandardná Služba je Čína príspevok letecky

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov.Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní.Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní.Je to sledovať vo vašej krajine post na stránke úradu (Čína EMS webovej stránky).

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas.Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle.Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku.Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis.V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie.Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

O Nás

Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po kúpe; zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.Sme späť náš záväzok s vynikajúce služby, 100% plná peniaze späť a záruka spokojnosti.

Ponuka S Dôverou

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: pcb dosky automatu, vintage predajné automaty, bezpečnostný uzáver, automat masky malé, bill elektróny príjemcovi predajné automaty, acceptor, kovové mince, hracie, automat občerstvenie keto, automat business občerstvenie, ikt.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.