• Úvodná stránka
  • War Horse Domáce Dekorácie Príslušenstvo Domáce Dekorácie Príslušenstvo pre Obývacia Izba Stôl Dekorácie Kyvadlo Stojí Dekor

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Živica
  • Tému: Zviera

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Sme willsend položky, akonáhle je to možné, akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

1. Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia.Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme ISSUEA NÁHRADY ALEBO VÝMENY na vás.Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY!

2.kupujúci sa mali uistiť, že položky, vrátil sa do svojich pôvodných podmienok, položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedný za takéto poškodené alebo straty,a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.Bude kupujúci zodpovedný za prepravu poplatky tu návratu položky.

3. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky.

4. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.lavaman.sk.ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: kôň, stôl urob si sám, kovové kyvadlo, kôň živice, stôl kyvadlo, umelé kôň, acacia, starožitný kôň, kyvadlo, kôň, stôl dreva, mi stôl písací stôl.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.